Skup katalizatorów w mieście: Bytów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skup przyjmuje reaktory katalityczne z pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych o większym i mniejszym przebiegu. Interesują nas reaktory katalityczne działające i popsute ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Firma rozlicza się w oparciu o zawartość szlachetnych pierwiastków oraz faktyczne ceny rynkowe. Należności rozliczamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Dowodem przeprowadzenia sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi fachowcy sprawnie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych reaktorach katalitycznych mieści się tych pierwiastków, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie są w stanie samodzielnie wyjąć katalizatora z pojazdu. Możemy przyjechać do kontrahenta i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas katalizator do laboratorium.

Korporacja Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego rodzaju działalności. Regularnie usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Kontrahentów. Zapraszamy do punktów skupu przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe