Skup katalizatorów w mieście: Chojnice

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu przyjmuje katalizatory z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do recyklingu potrzebne są nam katalizatory sprawne i niesprawne ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Katalizatory.pro rozlicza się biorąc pod uwagę pomiar zawartości szlachetnych kruszców oraz aktualne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem. Dowodem zrealizowania sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi specjaliści zręcznie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach znajduje się tych pierwiastków, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie mają możliwości samodzielnie wyjąć katalizatora z pojazdu. Możemy przybyć do Ciebie i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas materiał katalityczny do laboratorium.

Firma Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności. Systematycznie doposażamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania rynku. Zapraszamy do punktów firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe