Skup katalizatorów w mieście: Czersk

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skup przyjmuje katalizatory z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do recyklingu nadają się reaktory katalityczne sprawne i zużyte ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli aut. Firma rozlicza się biorąc pod uwagę pomiar zawartości metali szlachetnych oraz faktyczne ceny rynkowe. Należności wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem. Poświadczeniem przeprowadzenia transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi fachowcy zręcznie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu reaktorach katalitycznych mieści się metali szlachetnych, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie są w stanie samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z auta. Możemy przybyć w umówione miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas materiał katalityczny do laboratorium.

Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności. Systematycznie usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Kontrahentów. Zapraszamy do skupu firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe