Skup katalizatorów w mieście: Człuchów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu odkupuje katalizatory z pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do utylizacji nadają się reaktory katalityczne sprawne i popsute ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli aut. Firma rozlicza się biorąc pod uwagę pomiar zawartości metali szlachetnych oraz obecne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem. Poświadczeniem zrealizowania transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować krótki czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi fachowcy sprawnie rozmontują reaktor katalityczny, oczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych częściach znajduje się metali szlachetnych, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie potrafią samodzielnie wyjąć katalizatora z pojazdu. Możemy dojechać w umówione miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas monolit do laboratorium.

Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego rodzaju punktu. Regularnie doposażamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania rynku. Zapraszamy do skupu przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe