Skup katalizatorów w mieście: Gdańsk

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu przyjmuje katalizatory z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o zróżnicowanym przebiegu. Do utylizacji nadają się części działające i zużyte ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli samochodów. Korporacja rozlicza się biorąc pod uwagę pomiar zawartości szlachetnych pierwiastków oraz aktualne ceny rynkowe. Pieniądze rozliczamy od razu gotówką lub w formie przelewu. Dowodem finalizacji sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Nowocześnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować krótki czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi fachowcy zręcznie rozmontują reaktor katalityczny, oczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach mieści się tych pierwiastków, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie mają możliwości samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z auta. Możemy przyjechać do klienta i przeprowadzić demontaż, a następnie dostarczyć interesujący nas monolit do skupu.

Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu punktu. Regularnie doposażamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania rynku. Zapraszamy do punktów skupu przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe