Skup katalizatorów w mieście: Gdynia

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skup odkupuje reaktory katalityczne z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o zróżnicowanym przebiegu. Interesują nas części sprawne i popsute ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Katalizatory.pro rozlicza się w oparciu o pomiar zawartości szlachetnych kruszców oraz bieżące ceny rynkowe. Należności rozliczamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Potwierdzeniem zawarcia sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Nowocześnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi fachowcy zręcznie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych częściach mieści się metali szlachetnych, zaproponujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie mają możliwości we własnym zakresie wyjąć reaktora katalitycznego z samochodu. Możemy przybyć do klienta i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas katalizator do laboratorium.

Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego typu punktu. Regularnie doposażamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Kontrahentów. Zapraszamy do punktów skupu firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe