Skup katalizatorów w mieście: Kartuzy

Ekspresowa wycena katalizatorów

Firma przyjmuje katalizatory z pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do utylizacji nadają się katalizatory działające i zużyte ze wszystkich popularnych modeli samochodów. Przedsiębiorstwo rozlicza się w oparciu o zawartość metali szlachetnych oraz faktyczne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Dowodem zawarcia sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować krótki czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi fachowcy sprawnie rozmontują katalizator, oczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach znajduje się metali szlachetnych, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie potrafią samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z pojazdu. Możemy dojechać w umówione miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas materiał katalityczny do skupu.

Korporacja Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego rodzaju punktu. Ciągle usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Klientów. Zapraszamy do punktów marki Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe