Skup katalizatorów w mieście: Kościerzyna

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu przyjmuje katalizatory z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o większym i mniejszym przebiegu. Do recyklingu potrzebne są nam reaktory katalityczne sprawne i zużyte ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli pojazdów. Korporacja rozlicza się w oparciu o zawartość szlachetnych pierwiastków oraz obecne ceny rynkowe. Pieniądze rozliczamy od razu w gotówce lub w formie przelewu. Potwierdzeniem przeprowadzenia transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych katalizatorach znajduje się metali szlachetnych, zaproponujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie mają możliwości samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z pojazdu. Możemy przybyć do kontrahenta i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas materiał katalityczny do skupu.

Korporacja Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego typu działalności. Regularnie doposażamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby rynku. Zapraszamy do punktów firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe