Skup katalizatorów w mieście: Kwidzyn

Ekspresowa wycena katalizatorów

Przedsiębiorstwo przyjmuje reaktory katalityczne z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o różnym przebiegu. Do utylizacji nadają się katalizatory działające i popsute ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Firma rozlicza się biorąc pod uwagę zawartość metali szlachetnych oraz aktualne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu gotówką lub przelewem na wskazane konto. Dowodem zrealizowania sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi specjaliści zręcznie rozmontują katalizator, oczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych katalizatorach znajduje się tych pierwiastków, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, którzy nie są w stanie samodzielnie wymontować reaktora katalitycznego z samochodu. Możemy przyjechać do Ciebie i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas monolit do laboratorium.

Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego typu punktu. Wciąż usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Klientów. Zapraszamy do punktów firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe