Skup katalizatorów w mieście: Lębork

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu przyjmuje katalizatory z pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych o różnym przebiegu. Do utylizacji nadają się części działające i zużyte ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli aut. Katalizatory.pro rozlicza się w oparciu o pomiar zawartości szlachetnych pierwiastków oraz obecne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Dowodem przeprowadzenia sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu reaktorach katalitycznych mieści się tych pierwiastków, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie są w stanie we własnym zakresie wymontować reaktora katalitycznego z auta. Możemy dojechać w umówione miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas monolit do skupu.

Firma Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu punktu. Ciągle usprawniamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Kontrahentów. Zapraszamy do skupu przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe