Skup katalizatorów w mieście: Malbork

Ekspresowa wycena katalizatorów

Przedsiębiorstwo odkupuje katalizatory z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o zróżnicowanym przebiegu. Interesują nas katalizatory działające i popsute ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli aut. Korporacja rozlicza się w oparciu o zawartość metali szlachetnych oraz bieżące ceny rynkowe. Pieniądze rozliczamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Dowodem finalizacji transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi specjaliści zręcznie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach znajduje się tych pierwiastków, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, którzy nie potrafią samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z samochodu. Możemy przybyć w umówione miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas monolit do skupu.

Firma Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności. Systematycznie usprawniamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby rynku. Zapraszamy do skupu marki Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe