Skup katalizatorów w mieście: Miastko

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu odkupuje katalizatory z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o zróżnicowanym przebiegu. Interesują nas części sprawne i zużyte ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Przedsiębiorstwo rozlicza się w oparciu o pomiar zawartości metali szlachetnych oraz faktyczne ceny rynkowe. Należności wypłacamy od razu gotówką lub przelewem na wskazane konto. Potwierdzeniem przeprowadzenia transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi fachowcy sprawnie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu częściach mieści się metali szlachetnych, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, którzy nie mają możliwości samodzielnie wymontować reaktora katalitycznego z pojazdu. Możemy dojechać na miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas monolit do laboratorium.

Firma Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego typu działalności. Wciąż doposażamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania rynku. Zapraszamy do skupu firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe