Skup katalizatorów w mieście: Nowy Dwór Gdański

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skup odkupuje katalizatory z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o zróżnicowanym przebiegu. Do recyklingu potrzebne są nam reaktory katalityczne działające i zużyte ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli samochodów. Przedsiębiorstwo rozlicza się biorąc pod uwagę zawartość szlachetnych kruszców oraz obecne ceny rynkowe. Należności wypłacamy od razu w gotówce lub w formie przelewu. Potwierdzeniem finalizacji transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Nowocześnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują katalizator, oczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu częściach mieści się metali szlachetnych, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie są w stanie we własnym zakresie wymontować katalizatora z samochodu. Możemy dojechać do klienta i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas katalizator do laboratorium.

Firma Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności. Wciąż usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Klientów. Zapraszamy do punktów przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe