Skup katalizatorów w mieście: Pruszcz Gdański

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu odkupuje reaktory katalityczne z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do recyklingu nadają się reaktory katalityczne sprawne i niedziałające ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli samochodów. Firma rozlicza się w oparciu o pomiar zawartości metali szlachetnych oraz aktualne ceny rynkowe. Należności rozliczamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Potwierdzeniem przeprowadzenia transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi fachowcy sprawnie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych częściach mieści się tych pierwiastków, zaproponujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, którzy nie mają możliwości we własnym zakresie wymontować katalizatora z pojazdu. Możemy dojechać na miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie dostarczyć interesujący nas katalizator do skupu.

Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego typu działalności. Bezustannie usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Klientów. Zapraszamy do punktów przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe