Skup katalizatorów w mieście: Puck

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu przyjmuje reaktory katalityczne z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o różnym przebiegu. Do utylizacji nadają się części działające i popsute ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli pojazdów. Korporacja rozlicza się biorąc pod uwagę pomiar zawartości szlachetnych pierwiastków oraz aktualne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu w gotówce lub w formie przelewu. Potwierdzeniem finalizacji transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować krótki czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych reaktorach katalitycznych mieści się tych pierwiastków, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie potrafią we własnym zakresie wyjąć katalizatora z auta. Możemy dojechać do Ciebie i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas monolit do laboratorium.

Firma Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego typu działalności. Regularnie usprawniamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania rynku. Zapraszamy do skupu przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe