Skup katalizatorów w mieście: Rumia

Ekspresowa wycena katalizatorów

Przedsiębiorstwo odkupuje reaktory katalityczne z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do recyklingu potrzebne są nam reaktory katalityczne działające i popsute ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli pojazdów. Przedsiębiorstwo rozlicza się w oparciu o zawartość metali szlachetnych oraz faktyczne ceny rynkowe. Pieniądze rozliczamy od razu gotówką lub w formie przelewu. Dowodem zrealizowania sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi fachowcy sprawnie rozmontują katalizator, oczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach mieści się tych pierwiastków, zaproponujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie mają możliwości samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z auta. Możemy dojechać w umówione miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas monolit do skupu.

Korporacja Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności. Regularnie usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Klientów. Zapraszamy do punktów firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe