Skup katalizatorów w mieście: Słupsk

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu odkupuje reaktory katalityczne z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o większym i mniejszym przebiegu. Do utylizacji nadają się reaktory katalityczne sprawne i niesprawne ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Firma rozlicza się w oparciu o zawartość szlachetnych pierwiastków oraz faktyczne ceny rynkowe. Należności wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem. Dowodem zawarcia transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować krótki czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu reaktorach katalitycznych mieści się tych pierwiastków, zaproponujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie są w stanie we własnym zakresie wymontować katalizatora z auta. Możemy przybyć do Ciebie i przeprowadzić demontaż, a następnie dostarczyć interesujący nas materiał katalityczny do laboratorium.

Firma Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego rodzaju punktu. Wciąż doposażamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Kontrahentów. Zapraszamy do punktów marki Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe