Skup katalizatorów w mieście: Sopot

Ekspresowa wycena katalizatorów

Przedsiębiorstwo przyjmuje reaktory katalityczne z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do recyklingu nadają się części sprawne i niedziałające ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Korporacja rozlicza się w oparciu o zawartość szlachetnych kruszców oraz faktyczne ceny rynkowe. Należności rozliczamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Dowodem finalizacji transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi fachowcy zręcznie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach mieści się metali szlachetnych, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, którzy nie potrafią we własnym zakresie wyjąć reaktora katalitycznego z samochodu. Możemy dojechać do kontrahenta i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas katalizator do laboratorium.

Firma Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego rodzaju punktu. Wciąż doposażamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Kontrahentów. Zapraszamy do skupu firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe