Skup katalizatorów w mieście: Starogard Gdański

Ekspresowa wycena katalizatorów

Przedsiębiorstwo odkupuje katalizatory z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o dowolnym przebiegu. Do utylizacji nadają się części działające i niedziałające ze wszystkich popularnych modeli samochodów. Korporacja rozlicza się w oparciu o zawartość szlachetnych kruszców oraz bieżące ceny rynkowe. Należności rozliczamy od razu gotówką lub przelewem na wskazane konto. Dowodem zawarcia transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować krótki czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują reaktor katalityczny, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu reaktorach katalitycznych mieści się tych pierwiastków, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie mają możliwości we własnym zakresie wyjąć reaktora katalitycznego z auta. Możemy przyjechać do Ciebie i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas monolit do skupu.

Firma Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego rodzaju punktu. Ciągle usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Klientów. Zapraszamy do skupu firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe