Skup katalizatorów w mieście: Sztum

Ekspresowa wycena katalizatorów

Firma przyjmuje katalizatory z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o większym i mniejszym przebiegu. Do recyklingu nadają się katalizatory działające i zużyte ze wszystkich popularnych modeli samochodów. Firma rozlicza się biorąc pod uwagę pomiar zawartości szlachetnych pierwiastków oraz faktyczne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem. Poświadczeniem przeprowadzenia sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi specjaliści zręcznie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu częściach mieści się tych pierwiastków, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, którzy nie są w stanie we własnym zakresie wymontować katalizatora z samochodu. Możemy dojechać do Ciebie i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas monolit do laboratorium.

Korporacja Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego rodzaju punktu. Ciągle usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby Klientów. Zapraszamy do skupu marki Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe