Skup katalizatorów w mieście: Tczew

Ekspresowa wycena katalizatorów

Firma przyjmuje katalizatory z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych o większym i mniejszym przebiegu. Do utylizacji nadają się części działające i niedziałające ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli aut. Przedsiębiorstwo rozlicza się w oparciu o zawartość szlachetnych kruszców oraz aktualne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu gotówką lub przelewem. Poświadczeniem finalizacji transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować niedługi czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach znajduje się metali szlachetnych, przedstawimy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie mają możliwości samodzielnie wymontować reaktora katalitycznego z auta. Możemy przyjechać do kontrahenta i przeprowadzić demontaż, a następnie dostarczyć interesujący nas materiał katalityczny do laboratorium.

Korporacja Katalizatory.pro posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie tego typu punktu. Ciągle usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać potrzeby rynku. Zapraszamy do skupu przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe