Skup katalizatorów w mieście: Ustka

Ekspresowa wycena katalizatorów

Przedsiębiorstwo przyjmuje katalizatory z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o różnym przebiegu. Do recyklingu nadają się reaktory katalityczne działające i niedziałające ze wszystkich znanych na rynku europejskim modeli pojazdów. Przedsiębiorstwo rozlicza się biorąc pod uwagę zawartość metali szlachetnych oraz bieżące ceny rynkowe. Pieniądze rozliczamy od razu gotówką lub w formie przelewu. Dowodem przeprowadzenia sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Innowacyjnie wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet największym klientom. Nasi specjaliści zręcznie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i analizy emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w sprzedanych częściach znajduje się tych pierwiastków, zaoferujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie potrafią we własnym zakresie wymontować katalizatora z auta. Możemy przybyć na miejsce i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas monolit do skupu.

Przedsiębiorstwo Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego rodzaju punktu. Systematycznie doposażamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Kontrahentów. Zapraszamy do skupu marki Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe