Skup katalizatorów w mieście: Wejherowo

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu odkupuje reaktory katalityczne z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o różnym przebiegu. Do utylizacji nadają się części działające i niedziałające ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Przedsiębiorstwo rozlicza się biorąc pod uwagę zawartość szlachetnych kruszców oraz faktyczne ceny rynkowe. Należności wypłacamy od razu gotówką lub przelewem. Dowodem zrealizowania transakcji jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować krótki czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi specjaliści sprawnie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu katalizatorach znajduje się tych pierwiastków, zaproponujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, którzy nie potrafią samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z samochodu. Możemy przybyć do kontrahenta i przeprowadzić demontaż, a następnie przetransportować interesujący nas katalizator do skupu.

Firma Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego rodzaju działalności. Ciągle usprawniamy nasze laboratorium oraz dostosowujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania rynku. Zapraszamy do punktów przedsiębiorstwa Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe