Skup katalizatorów w mieście: Władysławowo

Ekspresowa wycena katalizatorów

Punkt skupu odkupuje katalizatory z samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o większym i mniejszym przebiegu. Do recyklingu nadają się katalizatory sprawne i popsute ze wszystkich popularnych modeli pojazdów. Katalizatory.pro rozlicza się w oparciu o zawartość szlachetnych kruszców oraz faktyczne ceny rynkowe. Pieniądze wypłacamy od razu w gotówce lub przelewem na wskazane konto. Potwierdzeniem zrealizowania sprzedaży katalizatora jest paragon albo faktura VAT.

Bogato wyposażone laboratorium pozwala zaoferować optymalny czas realizacji zleceń nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasi fachowcy zręcznie rozmontują katalizator, wyczyszczą monolit oraz przeprowadzą procesy jego rozdrobnienia i pomiaru emitowanych przez pierwiastki promieniotwórcze fal. W zależności od tego, ile w oddanych do skupu reaktorach katalitycznych mieści się metali szlachetnych, zaproponujemy właściwą cenę.

Katalizatory.pro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie są w stanie samodzielnie wyjąć reaktora katalitycznego z auta. Możemy przybyć do Ciebie i przeprowadzić demontaż, a następnie przewieźć interesujący nas materiał katalityczny do skupu.

Firma Katalizatory.pro dysponuje wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami na prowadzenie tego typu działalności. Wciąż doposażamy nasze laboratorium oraz modyfikujemy ofertę, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Klientów. Zapraszamy do skupu firmy Katalizatory.pro!Skupujemy także katalizatory metalowe